• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Kitap-%C3%87%C4%B1karmak-ve-Yazar-Olmak-%C4%B0stiyorum/381690161909423?ref=bookmarks

Denizhan GRAFİK

Grafik - Tasarım ve Matbaa Sitesi

Üyelik Girişi

Boyama Kitabı


 BOYAMA KİTABI

Denizhan Grafik Baskı Merkezi

                                                              
                            

  BOYAMA KİTABI ÇIKARMAK İSTİYORUM ...


  Boyama kitabı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için sayfa içi grafik çizimi, resim düzenlemeleri, mizanpaj çalışmaları ve istenilen adetteki baskı işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Boyama kitabı çıkarmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.    
boyama kitabı

  Denizhan Grafik, boyama kitabı basımı için müşterilerine en iyi fiyat garantisini sunarak kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet vermeyi amaçlar. Boyama kitabı grafik çizimleri ve baskı hizmetleriniz için sipariş ver formunu doldurarak 7/24 fiyat alabilir, sipariş verebilirsiniz.
                                                                                   BOYAMA KİTABI GÜNCEL FİYAT LİSTESİ


 

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

*Fiyat çıkarma örneği: 8 sayfalık boyama kitabı yaptırmak isteyen değerli müşterimizin toplam maliyeti şu şekilde olacaktır. Kapak 250 TL 4 SAYFA için (Ön kapak ve ön kapağın içi, arka kapak ve arka kapağın iç kısmı toplam 4 sayfa tutmaktadır.)  + 8 sayfa iç sayfa: 500 TL  kdv hariç 750 TL olacaktır.  %18 kdv (135 TL) eklendiğinde toplam 885 TL tutmaktadır. Bu örnekteki boyama kitabımız toplam 12 sayfadan hesaplanmış oldu. Kapak istemeyen müşterilerimiz için sayfa sayısı adedince tasarım yapılabilmektedir.

*Boyama kitabı matbaa fiyatları listemiz güncel olup, %18 kdv hariç fiyatlardır. Ürünlerinizin eklemek istediğiniz ek özelliklerine göre veya baskı sayının farklılıklarına göre yeniden fiyatlandırma yapılmaktadır. Hazır siparişlerinizi 1 hafta içinde teslim alabilirsiniz. Çizim gerektiren çalışmalar 15 gün içinde teslim edilir.


*Boyama kitabınızın ikinci baskısını da bizden yaptırmanız durumunda %20 indirim yapılır. Boyama kitabı çıkartmak istiyorum diyenlerin birinci adresi DENİZHAN GRAFİK...


*Boyama kitabı yaptırmak, bastırmak ve yayınlamak için matbaa arayanların adresi DENİZHAN GRAFİK... Boyama kitabı çıkarmak isteyenlerin matbaa baskı sitesi olan denizhangrafik.com siz değerli müşterilerimizin boyama kitabı çıkarma konusundaki isteklerini hızlıca yerine getirmektedir.

Restorantlar, lokantalar, okullar, alışveriş merkezleri özel şirketler,; müşterilerinizin çocuklarına boyama kitaplarıyla hoş ve eğlenceli vakit geçirtmek istermisiniz?

Boyama kitapları çocukların en sevdiği aktivitelerden biridir. Gelecek olan müşterilerilerin çocuklarına ücretsiz olarak vereceğiniz boyama kitabıyla müşteri devamlılığını arttıracaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı bu projemizde firmanıza özel logo tasarımları da yapmaktayız. Böylelikle marka kalitenizde artmış olacaktır.